Prisijungimo prie Šiaurės Lietuvos kolegijos informacinės sistemos instrukcijos | Šiaurės Lietuvos kolegija

ŠIAURĖS LIETUVOS KOLEGIJOS INFORMACINĖS SISTEMOS

PRISIJUNGIMO INSTRUKCIJOS

Nuo  2012 m. rugsėjo Šiaurės Lietuvos kolegijoje pradės veikti  interaktyvi akademinė informacinė sistema, leidžianti bet kuriuo metu prisijungti prie asmeninės aplinkos ir stebėti visą savo studijų procesą.

Prisijungimas prie ŠLK kompiuterių tinklo

-

Tik iš Kolegijos kompiuterių

A, D, S


Prisijungimas prie akademinės informacinės sistemos​

Iš Kolegijos ir išorės kompiuterių

A, D, S


Prisijungimas prie Moodle aplinkos​

Iš Kolegijos ir išorės kompiuterių

D, S


Prisijungimas prie testavimo sistemos​

Tik iš Kolegijos kompiuterių

D


Prisijungimas prie live@edu paslaugos​

Iš Kolegijos ir išorės kompiuterių

A, D, S


Vartotojų registracijos sistema​

Iš Kolegijos ir išorės kompiuterių

A, D, S


Prisijungimas prie VDI (tik KTA)​

vdi.slk.lt

Iš Kolegijos ir išorės kompiuterių

D, S


Prisijungimas prie Kolegijos bevielio tinklo​

vdi.slk.lt

Iš kolegijos bei asmeninių kompiuterių

A, D, S


Spausdinimo bei kopijavimo paslaugos​

vdi.slk.lt

Tik iš Kolegijos kompiuterių

A, D, S

* A – administracijos darbuotojai, D – dėstytojai, S - studentai

 

Kiekvienas dėstytojas ar studentas, pageidaujantis naudotis aukščiau išvardytais Šiaurės Lietuvos kolegijos resursais, privalo užsiregistruoti kolegijos informacinėje sistemoje. Tam tikslui į jūsų nurodytą el. pašto dėžutę siunčiamas laiškas su nuoroda, kurią paspaudus savarankiškai vykdoma registracijos procedūra. Laiškas išsiunčiamas automatiškai, kai jūsų duomenys įvedami į duomenų bazę studijų skyriuje.

Pamiršus registracijos metu įvestą slaptažodį, jį pasikeisti galima portale https://registracija.slk.lt . Tam tikslui būtina įvesti savo prisijungimo vardą, gimimo datą, el. pašto adresą bei atsakyti į registracijos metu pasirinktą kontrolinį klausimą.

Kiekvienas registruotas vartotojas, priklausomai nuo jo tipo (studentas, dėstytojas, administracijos darbuotojas) bei būsenos (ar studijuoja, kuriame kurse, kurioje grupėje), automatiškai įgyja teisę naudotis jo tipui ar grupei priskirtais resursais. Registracijos metu kiekvienam yra suteikiamas vartotojo vardas, sudarytas iš 4 pirmųjų lotyniškų pavardės raidžių bei 3 pirmųjų lotyniškų vardo raidžių (pvz., Pavardė Vardas – pavavar). Jungiantis prie resursų iš išorės kompiuterių kartais vartojo vardo laukelyje reikia nurodyti ir domeną „SLK“, į kurį yra jungiamasi (pvz., SLK\pavavar). Taip pat automatiškai yra sukuriama vartotojo akademinė sąskaita live@edu sistemoje su el. pašto adresu, sudarytu iš lotyniškomis raidėmis užrašytų pavardės ir vardo, atskirtų tašku (pavarde.vardas@live.slk.lt ). Pranešimai studijų klausimais bus automatiškai siunčiami šiais pašto adresais.

Negavus registracijos laiško, nepavykstant prisiregistruoti ar iškilus kitoms su prisijungimu prie sistemos problemoms galima kreiptis į IT skyriaus darbuotojus (307 kab.). Su savimi reikia turėti tapatybę įrodantį dokumentą. Bendrais sistemos naudojimo klausimais galima kreiptis į Šiaurės Lietuvos kolegijos IT skyriaus vadovą el. paštu norkus.nerijus@slk.lt arba bendruoju telefonu (8 41)  525 100.

Dėl akademinių vertinimų teisingumo prašome kreiptis į studijų skyrių el. paštu budryte.kristina@slk.lt , o dėl finansinių mokėjimų nesutapimo – į buhalteriją el. paštu kuzmiene.lina@slk.lt .

Informacinė sistema yra nuolat tobulinama, todėl iš karto atsiprašome už galimus jos veikimo gedimus. Savo pastebėjimus bei rekomendacijas galite siųsti IT skyriui el. paštu admin@slk.lt.