Renginių fojė | Šiaurės Lietuvos kolegija

Klaidos žinutė

Notice: Undefined variable: source - hcode_shortcodes_shortcode_bg() (eilutė 849/home/a0002996/public_html/sites/all/modules/hcode_cms/hcode_shortcodes/hcode_shortcodes.module).

Šiaurės Lietuvos kolegijos renginių fojė – tai jaukioje pirmo aukšto aplinkoje įsikūrusi originaliai įrengta aplinka, lengvai modifikuojama į spalvingą erdvę įvairiems renginiams bei pasirodymams.

Tai ne tik oficiali, tačiau kartu ir aktyvi studentų poilsio bei pramogų vieta, kurioje rengiamos šventės, pasirodymai, švenčiami gimtadieniai, turiningai leidžiamas laikas.

Kiekvienais metais šioje erdvėje yra surengiama apie  15 įvairių žanrų personalinių ir grupinių parodų. Čia ne tik eksponuojami žymių menininkų darbai, tačiau savo talentą atskleisti ir savo darbus eksponuoti yra skatinami ir kolegijos studentai.

Maloniai kviečiame dalyvauti tokiuose fojė vykstančiuose renginiuose kaip Talentų vakaras, Tautų vakaras, Kolegijos gimtadienis, Kalėdos. Taip pat ir įdomiai organizuojamuose muzikiniuose, teatro ir kitokiuose kultūriniuose pasirodymuose.

Alt
NUOTOLINIŲ STUDIJŲ APLINKA
Alt
BIBLIOTEKA
Alt
KINO KLUBAS
Alt
KOMPIUTERIŲ ARCHITEKTŪROS LABORATORIJA
Alt
APPLE KLASĖ
Alt
GARSO ĮRAŠŲ STUDIJA
Alt
MULTIMEDIJOS LABORATORIJA
Alt
KOMPIUTERIŲ TINKLŲ LABORATORIJA
Alt
FOTO-VIDEO STUDIJA
Alt
STUDENTŲ PORTFOLIO
Alt
RENGINIŲ FOJĖ
Alt
KAVINĖ „KOLEGOS“