Pasiekimų ir verslo paroda „Šiauliai 2016“ | Šiaurės Lietuvos kolegija

Pasiekimų ir verslo paroda „Šiauliai 2016“

Renginio data: Ketvirtadienis, 2016, Lapkritis 24 -
nuo 13:00 iki 15:30

UAB „Ekspozicijų centras“ kviečia apsilankyti 21-oje pasiekimų ir verslo parodoje „Šiauliai 2016“.

Paroda vyks lapkričio 24-26 d., Šiaulių arenos II aukšto foje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Visi ŠLK studentai kviečiami dalyvauti Karjeros ir kontaktų klube, kuris vyks lapkričio 24 d. (ketvirtadienį), nuo 13.00-15.30 val.

Šią parodos dieną studentų laukia įmonės, norinčios rasti naują darbuotoją ar praktikantą. Karjeros kontaktų klube taip pat dalyvaus ir su jaunimu bendraus „Verslo avilio” įkūrėjas Marius Pareščius, akceleratoriaus „StartupHighway“ įkūrėjas Rokas Tamošiūnas ir kt.

            Kodėl verta dalyvauti Karjeros ir kontaktų klube?

  • POKALBIAI SU POTENCIALIAIS DARBUOTOJAIS, DALYKINIŲ KONTAKTŲ UŽMEZGIMAS, GALIMŲ DARBO PASIŪLYMŲ TEIKIMAS.

Renginyje dalyvaus verslo įmonės, ieškančios įvairių sričių darbuotojų ir specialistų. Įmonių vadovai arba personalo padalinių vadovai vykdys neformalią būsimų darbuotojų atranką – su kiekvienu atvykusiu individualiai pabendraus, gal būt pakvies dirbti įmonėje arba įtrauks į būsimų kandidatų sąrašą, o gal pateiks vertingų rekomendacijų, kurios padės ieškant darbo ir siekiant profesinės sėkmės ateityje.

Jei susidomėjote ir ketinate dalyvauti šioje renginio veikloje, rekomenduojama iš anksto užsiregistruoti à https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXAFDhxbKeKmujaQQgLRZV3kYW7HOc_s7ZVzia8lsNNWKE9g/viewform

Registruodamiesi Jūs:

1. Iš pateikto įmonių sąrašo turite pasirinkti tas įmones, su kurių atstovais labiausiai norėtumėte susitikti ir pristatyti save kaip potencialų darbuotoją. Galite pasirinkti kelias Jus labiausiai dominančias įmones (potencialius darbdavius). Registracijoje turėsite iš anksto rezervuoti konkretų susitikimo laiką. Jūsų individualiam pokalbiui su įmonės atstovu numatyta 10 min.

2. Galite pateikti (įkelti) savo Gyvenimo aprašymą (CV);  (CV pateikti nebūtina)

Informaciją apie renginį taip pat galite rasti Facebook https://www.facebook.com/Karjeros-ir-kontakt%C5%B3-klubas-%C5%A0iauliai-2016-376097149388406/

  • PRANEŠIMAI APIE VERSLUMĄ: VERSLININKO MOTYVACIJĄ, VERLO STEIGIMO SĄLYGAS, VERSLO APLINKOS VEIKSNIUS LIETUVOJE.

Savo patirtimi ir pasiekimais versle dalinsis verslo steigėjai, įmonių vadovai – Jums bus suteikta puiki proga išgirsti vertingą informaciją,  profesionalų praktikų patarimus, dalyvauti diskusijose. Galėsite įsivertinti savo verslumą bei numatyti turimos verslo idėjos įgyvendinimo galimybes, išgirsite daug vertingų patarimų, gal būt rasite bendraminčių.

Nepraleiskite puikios galimybės susitikti su potencialiais darbdaviais bei užmegzti naujus kontaktus!