Konferencija „Mokslas ir studijos: teorija ir praktika 2016“ | Šiaurės Lietuvos kolegija

Konferencija „Mokslas ir studijos: teorija ir praktika 2016“

Renginio data: Trečiadienis, 2016, Gegužė 11 -
nuo 10:00 iki 11:00

Kviečiame studentus / mokinius ir jų mokslinius vadovus / mokytojus svarstyti ir aptarti problemas teisės, vadybos, ekonomikos bei informacinių komunikacinių technologijų aktualijų klausimais ir pristatyti atliekamų tyrimų rezultatus tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Mokslas ir studijos 2016: teorija ir praktika“.

Studentų konferencija „Mokslas ir studijos: teorija ir praktika“ yra kasmetinis Šiaurės Lietuvos kolegijos organizuojamas renginys, kuris ugdo studentų gebėjimus, susijusius su teorinių žinių ir praktinių įgūdžių taikymu, analizuojant įvairias temas. Konferencija sudaro palankias sąlygas studentams įsigilinti bei labiau įsitraukti į mokslinę veiklą.

Konferencija organizuojama bendradarbiaujant su e. mokymosi (LieDM) asociacija.

Konferencijos pranešimų tematika:

  • Teisė
  • Vadyba
  • Ekonomika
  • Informacinės ir komunikacinės technologijos

Konferencijoje skaitytų pranešimų pagrindu parengti straipsniai bus publikuojami recenzuojamame konferencijos straipsnių leidinyje „Mokslas ir studijos 2016: teorija ir praktika“ (CD).

Konferencija vyks dviem  kalbomis  –  lietuvių ir anglų. Straipsnis taip pat gali  būti parašytas lietuvių arba anglų kalba. Straipsnio anotacija turi būti parašyta kita kalba nei pats straipsnis. Pristatymas turi būti paruoštas MS PowerPoint programa.

Konferencijos dalyvio mokesčio nėra. Pranešėjams  ir jų vadovams išduosime pažymėjimus.

Suprantame, kad ne kiekvienas konferencijos dalyvis galės atvykti į kolegiją, todėl bus sudaryta galimybė skaityti pranešimus nuotoliniu būdu.

Užpildytą dalyvio anketą siųskite el. paštu konferencija@slk.lt iki gegužės 2 d.

Iki gegužės 9 d. konferencijos pranešėjai ir straipsnių autoriai turi atsiųsti savo pristatymus ir straipsnius el. paštu konferencija@slk.lt peržiūrai ir, gavę konferencijos organizatorių atsiliepimus, turi atlikti korekcijas.Ankstesnis Kitas