Renginiai | Šiaurės Lietuvos kolegija

Artimiausi renginiai


NEMOKAMOS PSICHOLOGO KONSULTACIJOS

 

Alt

 
Šiaulių miesto bendruomeniniuose šeimos namuose pietiniame rajone (Tilžės g. 22, Šiaurės Lietuvos kolegija), teikiamos NEMOKAMOS individualios (poroje ar po vieną) psichologinės konsultacijos suaugusiems ir paaugliams. Patiriantiems sunkumų vaikų auginimo, auklėjimo procese, išgyvenantiems tarpasmeninių santykių problemas, skyrybas, psichologines krizes, smurtą, netektis ar tiesiog siekiantiems geriau suprasti ir pažinti save.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Registruotis


Pozityvios tėvystės mokymai

 

Alt

 

 

2017 lapkričio 8 d.

1800 - 2000
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Atsakinga tėvystė reikalauja daug pastangų, kantrybės ir pasiaukojimo. Specialistų teigimu, atsakinga tėvystė išsprendžia daugelį su vaiku susijusių problemų: netinkamo elgesio, melo, vagysčių, nusikaltimų ir kt. Tėvystės įgūdžiai yra lavinami. Programos metu laiptelis po laiptelio bandysime atpažinti tikrąsias netinkamo vaiko elgesio priežastis bei išmoksime efektyvesnių vaiko netinkamo elgesio korekcijos būdų.
Bendraminčių tėvų grupėje susitiksime 6 kartus po 2 valandas. Diskutuosime, atlikinėsime praktines užduotis, atsakysime į jums aktualius klausimus.
Pirmasis tėvų grupės susitikimas lapkričio 8 d. (trečiadienį) 18.00 val.
Mokymai nemokami.
Mokymus ves – psichologė Vaida Šarauskienė

Registruotis

 

 

 

Šeimų kūrybinė kertelė

 

Alt

 

2017 lapkričio 6, 13, 20, 27 d.

1730 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Nors daug kalbama, jog šeimai gyvybiškai svarbus pabuvimas kartu, deja, dažniausiai tam nerandame laiko. Kiekviena šeima – atskiras pasaulis.

Apjunkime tuos pasaulius, kad būdami kartu ieškotume, atrastume, suspindėtume, išmoktume, kurtume ir turtintume vieni kitus ir šalia esančius.

Būkime visi kartu iniciatoriai, kūrėjai, ugdytojai, dalyviai, mokiniai, vertintojai...

Susiburkime kartu maloniems, prasmingiems ir produktyviems praktiniams susitikimams.

Kviečiame mamytes, tėvelius ir vaikus, senelius, močiutes ir vaikaičius kartą per savaitę (pirmadieniais) ateiti į klubą „Šeimos kūrybinė kertelė“ praturtinti savo šeimos laisvalaikį. Susitikimų metu ieškosime ir atrasime naujų galimybių pažinti savo ir kitą šeimą, kartu spalvinsime ir piešime, žaisime, dainuosime, kartu knygą skaitysime ar aptarsime skaitytą, keliausime, dalyvausime įvairiuose renginiuose, varžytuvėse, švęsime  tradicines šventes, atskleisime savo talentus, keisimės gerąja patirtimi, mokysimės klausytis ir suprasti vieni kitus, o gal ir sopuliais pasidalinsime... Ir dar daug daug visokiausių darbų nudirbsime...

Kilus klausimų dėl kūrybinės kertelės, klauskite ir visa informacija Jums bus suteikta-Sigita Damanskienė tel. nr.+370 685 77 458

Būtina išankstinė registracija.

Registruotis


Sveikos vaiko savivertės ugdymas
 

Alt

 

2017 lapkričio 11 d.

1400 - 1800
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Savivertės reiškinys yra gan slidus. Savivertės neįmanoma pačiupinėti, sukonstruoti. Visgi, dažnai jaučiame, kai žmogus nusivertina ar pervertina save, vaikšto pasipūtęs. Savo vaikams visada linkime tik paties geriausio, bet pasąmoningai galime perduoti prastą galvojimą apie save, net to nenorėdami galime būti per daug atsargūs ir prigąsdinti juos, kad pasaulis pilnas pavojų ir geriau nerizikuoti, elgtis saugiai. Kokie yra žodžiai bei poelgiai, kurie padeda kurtis tvirtai ir adekvačiai jauno žmogaus savivertei, o kokiais žodžiais bei poelgiais ją pernelyg išpučiame ar sumenkiname? O gal turite ir daugiau sau neatsakytų klausimų? Ateikite lapkričio 11 d. 14 val. Tilžės g. 22 ir į visus klausimus rasime atsakymus.

Seminarą ves, psichologas, psichoterapeutas, supervizorius, knygos „Tikras Timas“ autorius TIMAS PETRAITIS.

Paskubėkite registruotis! Vietų skaičius ribotas!

Seminaras NEMOKAMAS

Registruotis

 

 


Efektyvi komunikacija šeimoje, versle ir visuomenėje
 

Alt

 

2017 spalio 30 d.

1700 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Stresas, baimė, bėjėgiškumas, nepasitikėjimas savimi, savęs nuvertinimas, bloga savijauta ir galybė kitų kompleksų – KEVALAS, IŠ KURIO VIS SUNKIAU IŠLĮSTI…

Sudaužykime šį kietą riešutėlį kartu.
Įsidėmėkime - DVASIA IR KŪNAS YRA VIENA –MES NEGALIME NEKOMUNIKUOTI.

Visus norinčius stresą, baimes, nepasitikėjimą savimi, ir kitus kompleksus įveikti, kviečiame į nemokamą praktinį seminarą “Efektyvi komunikacija šeimoje, versle ir visuomenėje”.

“Jei pasaulyje yra nors vienas žmogus, ką nors darantis gerai, tu gali padaryti taip pat ir dar geriau” (M. Pelechatyj).

Seminarą veda Lektorė Neringa Trinkaitė

Būtina išankstinė registracija.

Registruotis


Šeimos terapija

 

Alt

 

2017 spalio 2, 9, 16, 23, 30 d.

1730 - 1930
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Rūpinatės savo šeimos savijauta, siekiate darnių, harmoningų santykių. O gal tiesiog norite geriau pažinti šalia esantį mylimąjį?

Darni ir laiminga šeima, tai šeima kuri atsakingai dalijasi šeimos pareigomis, susidūrę su sunkumais dėl tarpusavio santykių kartu ieško sprendimo būdų. Deja, ne visada tai daryti paprasta ar lengva.

Kviečiame registruotis į šeimos terapijos seminarus, kurių metu vyks ne tik pokalbiai, bus vykdomos ir praktinės užduotys, pasitelkiami visi įmanomi būdai kurie padės geriau suprasti, pažinti vienas kitą ir spręsti rūpimus klausimus.

Seminarą veda - psichologė Vaida Šarauskienė.

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS

Registruotis

 

 

 

„Man patinka gyventi

 

Alt

 

2017 spalio 10 d.
1700 - 1900
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Kas „Aš“ esu? Kiekvienas anksčiau ar vėliau užduodame sau šį klausimą. Kuo „Aš“ šiandien kitoks negu vakar? Kas įtakoja „Aš“ pokyčius? Kaip keisti požiūrį į save, kad sukurti sėkmę aplinkoje? Daug kliūčių - tikėtina, aplenktos gyvenimo stotelės: „Pajusk“, „Suvok“, „Veik“, „Mylėk save“... Kviečiame į susitikimą su savimi programoje „Man patinka gyventi“.
Užsiėmimuose analizuojama kaip vadovaujantis asmeninėmis vertybėmis reikšti jausmus bei nuostatas, išsakyti ir apginti savo nuomonę, kurti lygiateisiškus santykius su aplinkiniais. Ieškoma kartu kaip ugdyti save, kad džiugintų rezultatai, kurie niekada nepranoksta mūsų savivertės.
Norite kurti kitą savo gyvenimo realybę? Maloniai kviečiame į mokymų ciklą (6 susitikimai po 2 val.), kuriuose psichologė Virginija Servutienė padės Jums rasti atsakymus, patars kaip nepasiduoti nuobodulio energijai, išlaikyti vidinę harmoniją, sveikatą.
Pirmas susitikimas 2017 m. spalio 10 d. 17.00 val. Šiaurės Lietuvos kolegijoje (Tilžės g. 22).

Registruotis

 

Netekties išgyvenimas šeimoje
 

Alt

 

2017 spalio 25 d.

1700 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Sielvartas – gilaus liūdesio išgyvenimas, netekties sukelta kančia. Kaip išgyventi netektį šeimoje? Baimė bijo drąsos. Drąsios išminties semsimės spalio 25 dieną 17.00 val. Tilžės g. 22, keldami jautrius klausimus, ieškodami stiprių atsakymų, kaip įveikti netekties skausmą, susitaikyti su likimu kaip galimybe tobulėti, atnaujinti savo tapatumą, susikurti savitą autonomiškumą, skatinant asmenybės prasmės plėtrą ir pagalbą kitiems. Pagarbiai Jūsų laukiame ir kviečiame registruotis.

Seminarą veda lektorė Elmyra Damonskienė.

Seminaras nemokamas. Išankstinė registracija būtina.
Vietų skaičius ribotas.

Registruotis

 

 

 

„Ar kalbėjimosi gali būti per daug?“

 

Alt

 

2017 spalio 2 d.
1700 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Kam nėra pažįstamas slegiantis netinkamo bendravimo su savimi ir kitais pojūtis? Kam nėra tekę kasdien nesugebėti pasakyti tai, ką nori, ir būti išgirstam? Visi trokštame darnių tarpusavio santykių, kurių pagrindas – kokybiškas bendravimas. Kaip išmaniai jo siekti??? Maloniai, itin pagarbiai kviečiame norinčius įminti sėkmingo bendravimo mįslę ir atsakyti į klausimus:

Kaip klausytis, kad suprastum?
Kaip kalbėti, kad būtum išklausytas?
Kokios moters ir vyro meilės kalbos?
Kuo skiriasi vyrų ir moterų „ausys“?
Kokie yra bendravimo spąstai?
Kokios nesusikalbėjimo priežastys?
Kaip bendrauti, kai užplūsta neigiami jausmai?
Kaip suvaldyti žodžių „dziudo“?
Kaip konfliktus paversti gėrio jėga?
Kokie yra efektyvaus prašymo elementai?
Kokios tėvų ir vaikų meilės kalbos?
Kaip kalbėti su neklusniu vaiku ar paaugliu?
Kokia darnos formulė?
Ar tikrai kalbėjimosi gali būti per daug?

Registruotis


Jausmų galia mūsų šeimos gyvenime
 

Alt

 

2017 rugsėjo 11 d.

1700 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Mūsų spalvingos emocijos it cheminiai lakmuso popierėliai-indikatoriai parodo, kaip mes vertiname situaciją susijusią su mūsų poreikių bei lūkesčių patenkinimu. Jei prarandame ryšį su savo emocijomis – stokojame energijos svarbiems tikslams siekti.
Visus norinčius nerimą, pyktį ir pavydą paversti pozityvia jėga, stiprinančia šeimos gerovę, maloniai kviečiame į praktinį nemokamą seminarą „NERIMAS, PYKTIS, PAVYDAS: ŠIŲ JAUSMŲ GALIA MŪSŲ ŠEIMOS GYVENIME“.

Seminarą veda lektorė Elmyra Damonskienė.

Būtina išankstinė registracija.

Registruotis

 

 


Kartų komunikacija mišrioje šeimoje

 

Alt

 

2017 rugsėjo 26 d.

1700 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Esame skirtingi: nuo asmenybės tipų iki skirtingų kartų.
Ar mes galime būti laimingi?
Taip, - pažinkime vieni kitus.

Kartų kova – ar verta kariauti dėl skirtingo požiūrio?
Kas griauna tradicinės šeimos kortų namelį?
Mišrios šeimos skani mišrainė –ar visi laimės receptai sėkmingi?
Dvikalbis vaikas –galvos skausmas ar aukso puodas?
Ar gali skirtingų kultūrų žmonės žengti koja kojon vienu keliu?

Į šiuos ir kitus klausimus bandysime atsakyti 4 valandų mokymuose “Kartų komunikacija mišrioje šeimoje” – patirtis, įspūdžiai, patirtys, praktinės užduotys ir gera nuotaika.

Seminarą veda lektorė Neringa Trinkaitė.

Būtina išankstinė registracija.

Registruotis


Kūrybiškas darnių namų klubas (trijų užsiėmimų ciklas)

 

2017 gegužės 16, 25 ir 30 d.
1700 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Ateik ir atsivesk savo artimą(us) prie diskusijų stalo, kuomet įvairialypių raiškų pagalba kursime patrauklią, jaukią, kviečiančią namų erdvę sau, savo vaikams, draugams ir kt. artimiesiems.
Diskusijų stale dalyvaus lektorė, dailininkė-tekstilininkė Izolda Žagrakalienė (VšĮ Meninės tekstilės dirbtuvės "ARASAI" direktorė)
Renginys nemokamas.

Registruotis