Renginiai | Šiaurės Lietuvos kolegija

Artimiausi renginiai


Šeimos terapija

 

Alt

 

2017 rugpjūčio 10 d.

1800 - 2000
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

 

Rūpinatės savo šeimos savijauta, siekiate darnių, harmoningų santykių. O gal tiesiog norite geriau pažinti šalia esantį mylimąjį?

Darni ir laiminga šeima, tai šeima kuri atsakingai dalijasi šeimos pareigomis, susidūrę su sunkumais dėl tarpusavio santykių kartu ieško sprendimo būdų. Deja, ne visada tai daryti paprasta ar lengva.

Kviečiame registruotis į šeimos terapijos seminarus, kurių metu vyks ne tik pokalbiai, bus vykdomos ir praktinės užduotys, pasitelkiami visi įmanomi būdai kurie padės geriau suprasti, pažinti vienas kitą ir spręsti rūpimus klausimus.

Seminarą veda - psichologė Vaida Šarauskienė.

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS

Registruotis


Pozityvios tėvystės mokymai

 

Alt

 

 

2017 birželio 27 d.

1800 - 2000
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Atsakinga tėvystė reikalauja daug pastangų, kantrybės ir pasiaukojimo. Specialistų teigimu, atsakinga tėvystė išsprendžia daugelį su vaiku susijusių problemų: netinkamo elgesio, melo, vagysčių, nusikaltimų ir kt. Tėvystės įgūdžiai yra lavinami. Programos metu laiptelis po laiptelio bandysime atpažinti tikrąsias netinkamo vaiko elgesio priežastis bei išmoksime efektyvesnių vaiko netinkamo elgesio korekcijos būdų.
Bendraminčių tėvų grupėje diskutuosime, atlikinėsime praktines užduotis, atsakysime į jums aktualius klausimus.
Mokymų trukmė 30 val. (15 susitikimų po 2 val.).
Mokymai nemokami.

Registruotis

 

 

 

„Ar kalbėjimosi gali būti per daug?“

 

Alt

 

2017 birželio 14 ir 15 d.
1800 - 2000
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Kam nėra pažįstamas slegiantis netinkamo bendravimo su savimi ir kitais pojūtis? Kam nėra tekę kasdien nesugebėti pasakyti tai, ką nori, ir būti išgirstam? Visi trokštame darnių tarpusavio santykių, kurių pagrindas – kokybiškas bendravimas. Kaip išmaniai jo siekti??? Maloniai, itin pagarbiai kviečiame norinčius įminti sėkmingo bendravimo mįslę ir atsakyti į klausimus:

Kaip klausytis, kad suprastum?
Kaip kalbėti, kad būtum išklausytas?
Kokios moters ir vyro meilės kalbos?
Kuo skiriasi vyrų ir moterų „ausys“?
Kokie yra bendravimo spąstai?
Kokios nesusikalbėjimo priežastys?
Kaip bendrauti, kai užplūsta neigiami jausmai?
Kaip suvaldyti žodžių „dziudo“?
Kaip konfliktus paversti gėrio jėga?
Kokie yra efektyvaus prašymo elementai?
Kokios tėvų ir vaikų meilės kalbos?
Kaip kalbėti su neklusniu vaiku ar paaugliu?
Kokia darnos formulė?
Ar tikrai kalbėjimosi gali būti per daug?

Registruotis

 

„Man patinka gyventi

 

Alt

 

2017 birželio 21 d.
1800 - 2000
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Kas „Aš“ esu? Kiekvienas anksčiau ar vėliau užduodame sau šį klausimą. Kuo „Aš“ šiandien kitoks negu vakar? Kas įtakoja „Aš“ pokyčius? Niekas nesikeičia – laukia nuopuoliai nepriklausomai nuo statuso ir įdėto triūso. Tikėtina, aplenktos gyvenimo stotelės: „Pajusk“, „Suvok“, „Veik“, „Mylėk save“... Ką būtina sužinoti, suvokti,  kad realizuotum „Aš“? programoje „Man patinka gyventi“.
Užsiėmimuose ugdomas dalyvių asmenybinis tvirtumas - gebėjimas vadovaujantis asmeninėmis vertybėmis reikšti jausmus bei nuostatas,  išsakyti ir apginti savo nuomonę, kurti lygiateisiškus santykius su aplinkiniais. Analizuojama kaip ugdyti save, kad džiugintų rezultatai, kurie niekada nepranoksta mūsų savivertės.
Norite kurti kitą savo gyvenimo realybę? Maloniai kviečiame į mokymų ciklą (15 susitikimų po 2 val.), kuriuose  psichologė Virginija Servutienė padės Jums rasti atsakymus, patars kaip nepasiduoti nuobodulio energijai, išlaikyti vidinę harmoniją, sveikatą.

Registruotis

 

 


Kūrybiškas darnių namų klubas (trijų užsiėmimų ciklas)

 

2017 gegužės 16, 25 ir 30 d.
1700 - 2100
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Ateik ir atsivesk savo artimą(us) prie diskusijų stalo, kuomet įvairialypių raiškų pagalba kursime patrauklią, jaukią, kviečiančią namų erdvę sau, savo vaikams, draugams ir kt. artimiesiems.
Diskusijų stale dalyvaus lektorė, dailininkė-tekstilininkė Izolda Žagrakalienė (VšĮ Meninės tekstilės dirbtuvės "ARASAI" direktorė)
Renginys nemokamas.

Registruotis


Jausmų galia mūsų šeimos gyvenime

 

2017 gegužės 17 d. ir 2017 gegužės 18 d.
1800 - 2000
"Šiaurės Lietuvos kolegija",
Tilžės g. 22, Šiauliai

 

Mūsų spalvingos emocijos it cheminiai lakmuso popierėliai-indikatoriai parodo, kaip mes vertiname situaciją susijusią su mūsų poreikių bei lūkesčių patenkinimu. Jei prarandame ryšį su savo emocijomis – stokojame energijos svarbiems tikslams siekti.
Visus norinčius NERIMĄ, PYKTĮ IR LIŪDESĮ paversti pozityvia jėga, stiprinančią šeimos gerovę, maloniai kviečiame į praktinį nemokamą seminarą „Nerimas, pyktis, pavydas: šių jausmų galia mūsų šeimos gyvenime“.

Registruotis