Nuotolinių studijų skyrius Šiaulių Šiaurės Lietuvos kolegijoje

Čia pateikiama bendra informacija apie  Šiaurės Lietuvos kolegijos Nuotolinių studijų skyrių: paskaitų tvarkaraštis, egzaminų sesijos tvarkaraštis, egzaminų perlaikymo tvarkaraštis, prisijungimo prie tiesioginių paskaitų insrukcija.

Paskaitų, egzaminų sesijos ir egzaminų perlaikymo tvarkaraščius ir laikus galite rasti nuotolinio mokymo aplinkoje https://emokymas.slk.lt


Šiaurės Lietuvos kolegijos informacinė sistemos prisijungimo instrukcijos

2017-2018 m. m. nuolatinių (nuotolinių) studijų kalendorius.

Prisijungimo prie tiesioginių paskaitų instrukcija jungiantis pirmą kartą.

Šiaurės Lietuvos kolegijos nuolatinių ir nuolatinių-nuotolinių studijų vizualus planas 2017-2018 m.m.

Nuotolinių studijų studentų praktikų atlikimo ir gynimo laikas 2017-2018 m.m.

II kurso nuotolinių studijų kursinių darbų rengimo grafikas VVnt 16, RVVnt 16, Tnt 16, FEnt 16, KTAnt 16 studijų programų studentams.

III kurso nuotolinių studijų baigiamųjų darbų rengimo grafikas RVVnt 15, VVnt 15, Tnt 15, FEnt 15 studijų programų studentams.

Baigiamųjų darbų vadovų sąrašas 2017-2018 m.

Baigiamųjų darbų rekomenduojamos temos RVVnt 15, VVnt 15, Tnt 15, FEnt 15 studijų programų studentams.

BD Katedrinių ir Viešųjų gynimų datos 2016-2017 m.


Karjera.lt informacinė sistema

Prašome studentus registruotis KARJEROS VALDYMO INFORMACINĖJE SISTEMOJE  - KARJERA.LT

Kas tai? Tai nacionalinė karjeros valdymo informacinė sistema, skirta padėti aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams pasirengti sklandesniam integravimuisi į darbo rinką ir sudaryti galimybes aukštosioms mokykloms vykdyti absolventų karjeros stebėseną.

Karjera.lt sistemoje atrasi daugybę naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – viską, ko reikia Tavo sėkmingai karjerai! Čia gali kurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistais ir dar daugiau!

Prisijunk ir naudokis!

Prisijungti galima per portalą „El. valdžios vartai“ (plačiau – prisijungimo instrukcijoje), tam reikalinga identifikacija per „e-bankininkystę“ (lengviausia registracija) arba turintys mobilųjį parašą gali tai padaryti per savo telekomunikacijų tiekėją.  Užtikriname, jog prisijungimas yra saugus, naudojamas tik identifikacijai ir atpažinimui, jog priklausote savo aukštajai mokyklai.

Studentus prašome registruotis Karjera.lt svetainėje. Prisijungimo instrukciją rasite >>>

 


Kontaktinis asmuo

TOMAS BERSĖNAS
Nuotolinio mokymo centro vadovas
Tel. (8 41) 525 100
El. p. bersenas.tomas@slk.lt