Tarptautinės studentų dienos proga Kolegijos studentams organizuoti studentiški pietūs ir prizai | Šiaurės Lietuvos kolegija

Tarptautinės studentų dienos proga Kolegijos studentams organizuoti studentiški pietūs ir prizai

2018-11-19

2018 m. lapkričio 17 d. ištęstinėse studijose studijuojančių Kolegijos studentų laukė studijų administracijos parengta staigmena. Tarptautinės studentų dienos proga studentams buvo organizuotos nuotaikingos pietų vaišės, kurių metų visi skanavo „Studentų“ picų, stiprinosi valgydami ypač vertingų savybių turintį ir smegenų veiklą stimuliuojantį „Studentų maistą“ (riešutų ir džiovintų vaisių rinkinį). Organizatoriai sąmoningai pasirinko tokį studentams siūlomo maisto racioną – norėta įprasminti studentams išskirtinę progą bei pažymėti Tarptautinę studentų dieną. Prie puikios pietų nuotaikos kūrimo prisidėjo improvizuotas prizų-siurprizų traukimas. Tarp laimėjimų buvo laisvalaikio superprizas – dovanų kuponas 2 asmenims apsilankyti kino centre „Forum cinemas“. Kai kurie studentai laimėjo Kolegijos suvenyrus bei rašymo priemones su Kolegijos atributika. Keli studentai burtų keliu įgijo teisę į nemokamą kavos arba arbatos puodelį jaukioje ir studentų pamėgtoje kavinėje „Kolegos“. Tarp laimėtų prizų buvo ir kvietimas pasinaudoti Kolegijoje veikiančiuose Bendruomeniniuose šeimos namuose teikiamomis psichologo paslaugomis, pajuokaujant, kad jų ypač gali prireikti prieš arba po įtemptos egzaminų sesijos. Daugiausiai laimėtų prizų buvo susiję su simbolinėmis ar humoristinio pobūdžio akademinėmis lengvatomis ar finansinių įsipareigojimų sumažinimu.
Studentiškų pietų metu vyravo puiki nuotaika, draugiška ir šilta atmosfera. Neformaliame susirinkime kartu aptarti ir tam tikri su studijomis susiję klausimai. Studentai juokavo, kad tokių skanių, sočių ir smagių pietų ir atrakcijų jie pageidautų kiekvieną paskaitų savaitgalį.
Šventinių pietų pabaigoje studentai buvo paskatinti perduoti savo sveikinimus kitiems Kolegijos studentams pagal Šiaurės Lietuvos kolegijos pavadinimo trumpinį „ŠLK“, užrašyti savo palinkėjimus lentoje. Linkėta „Šiuolaikiškumo, Linksmumo, Karjeros“, „Šypsenų, Logikos, Kūrybiškumo“, „Šiuolaikiškumo, “, „Šūksnių, Laimės, Kantrybės“, „Šiltumo, Konkretumo, Linksmybių“, „Šiurpuliukų, Linksmumo, Kantrybės“ ir kt. Šiaurės Lietuvos kolegijos administracija nuoširdžiai linki, kad visi šie linkėjimai virstų realybe.