ŠIAURĖS LIETUVOS KOLEGIJOJE ĮTEIKTI AUKŠTOJO MOKSLO DIPLOMAI | Šiaurės Lietuvos kolegija

ŠIAURĖS LIETUVOS KOLEGIJOJE ĮTEIKTI AUKŠTOJO MOKSLO DIPLOMAI

2019-06-27

2019 m. birželio 26 d. VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegijoje 83 absolventams įteikti profesinio bakalauro diplomai. Kolegines studijas sėkmingai baigė 21 Verslo vadybos studijų programos absolventas, 6 – Reginių verslo vadybos studijų programos absolventai, 39 – Teisės studijų programos absolventai, 5 – Finansų ekonomikos studijų programos absolventai, 2 – Multimedijos ir interneto technologijų studijų programos absolventai ir 10 – Kompiuterių tinklų administravimo studijų programos absolventų. Vienam Kompiuterių tinklų administravimo studijų programos absolventui, Žygimantui Jasiūnui, už ypač aukštus akademinius rezultatus įteiktas Diplomas su pagyrimu.
Sveikinimo žodį tarė VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegijos steigėjas ir direktorius, dr. Mykolas Dromantas. Dėstytojų vardu absolventus pasveikino dėstytoja Neringa Trinkaitė. Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo jaunasis akordeonistas Arnas Šimaitis. Šventėje taip pat įteiktos padėkos aktyviausiems Kolegijos akademinės bendruomenės nariams. Už aukštus akademinius pasiekimus ir geranorišką pagalbą organizuojant renginius padėka įteikta Stasiui Butkui, Renginių verslo vadybos studijų programos absolventui. Už aukštus akademinius pasiekimus ir aktyvų dalyvavimą akademinės bendruomenės gyvenime padėkos įteiktos: Lukui Apyniui, Kompiuterių tinklų administravimo studijų programos absolventui, ir Vigilijai Kirkutytei, Verslo vadybos studijų programos absolventei. Už aktyvų dalyvavimą akademinės bendruomenės gyvenime ir geranorišką pagalbą organizuojant renginius padėka įteikta Hubertui Čelutkai, Multimedijos ir interneto technologijų studijų programos absolventui. Už kūrybinę iniciatyvą ir aktyvų dalyvavimą akademinės bendruomenės gyvenime įteiktos net 4 padėkos:Nerijui Baradinskui, Kompiuterių tinklų administravimo studijų programos absolventui, Rokui Marčauskui, Multimedijos ir interneto technologijų studijų programos absolventui, Linai Briedienei, Verslo vadybos studijų programos absolventei, Rovenai Jankauskaitei, Teisės studijų programos absolventei. Už aktyvų dalyvavimą akademinės bendruomenės gyvenime, visuomenei naudingą veiklą bei savanoriavimą speciali padėka parengta Aistei Černiauskaitei, Teisės studijų programos absolventei. Mantvydui Labanauskas, Renginių verslo vadybos studijų programos absolventas, buvo pagerbtas įteikiant padėką už aktyvų dalyvavimą akademinės bendruomenės gyvenime, iniciatyvumą ir geranorišką pagalbą organizuojant renginius.Absolventai nuoširdžiai padėkojo Kolegijos studijų administracijai, dėstytojams. Šventės pabaigoje absolventai giedojo studentų himną Gaudeamus, savo pasiekimą – įgytą aukštąjį išsilavinimą i rprofesinę kvalifikaciją – visi kartu džiaugsmingai išreiškė tradiciniu akademinės kepuraitės metimu į viršų.Oficiali diplomų įteikimo ceremonija vyko jaukiojoje Laiptų galerijoje.

Kolegijos administracija absolventus išlydėjo šiais žodžiais: Nesvarbu, kokiu keliu pasirinksite eiti. Linkime, kad ši kelionė Jums būtų lengva, įdomi ir Jus auginanti.Linkime Jums suprasti, ką iš tikrųjų galite ir norite veikti gyvenime bei profesinėje srityje.Linkime smagiai ir su užsidegimu realizuoti savo gebėjimus.Linkime Jums drąsos bandyti ir siekti.
Ir kad išsipildytų didžiausios į laimę ir sėkmę vedančios Jūsų svajonės!

Nuotraukų galerija