Rezultatyvios verslo atstovų ir dėstytojų tarptautinės kūrybinės dirbtuvės Rezeknės technologijų akademijoje: projekto „SalesLabs“ (LLI 184) startas ketvirtajame periode | Šiaurės Lietuvos kolegija

Rezultatyvios verslo atstovų ir dėstytojų tarptautinės kūrybinės dirbtuvės Rezeknės technologijų akademijoje: projekto „SalesLabs“ (LLI 184) startas ketvirtajame periode

2019-02-26

2019 m. vasario 19-20 d. įvyko kūrybinės dirbtuvės, kuriose Rezeknės ir Šiaulių regionų verslo atstovai pristatė verslo įmonių veiklos problemas. Jas pasiūlyta studentams spręsti konkrečių dalykų studijose. 2018-2019 m. Pavasario semestre Šiaurės Lietuvos kolegijoje probleminis mokymas taikomas 5 dalykų studijose: Pardavimų valdymas, Projektų valdymas, Marketingas, Kokybės vadyba, Verslo komunikacijos ir etika. Po dėstytojų ir verslo atstovų pristatymų vyko individualios konsultacijos - Rezeknės technologijų akademijos (RTA) ir Šiaurės Lietuvos kolegijos (ŠLK) dėstytojai užmezgė bendradarbiavimą su verslo segmentu, numatė verslo problemų integravimą studijas.
Renginio metu verslo atstovams ir dėstytojams buvo skaityta didelio susidomėjimo sulaukusi paskaita apie šiuolaikinį požiūrį į pardavimų organizavimą. Kai kurios kūrybinių dirbtuvių veiklos vyko Pardavimų laboratorijoje („SalesLabs“), kur buvo pademonstruotos iš projekto lėšų įsigytos įrangos panaudojimo galimybės.
Šiaurės Lietuvos regioną šiose kūrybinėse dirbtuvėse atstovavo 8 verslo įmonių atstovai („Metal Production“, „Fiberta“, „Sporto kalvė“, „Black Bar“ ir kt.).
Jungtinėse tarptautinėse verslo atstovų ir dėstytojų kūrybinėse dirbtuvėse realizuotas bendradarbiavimas abipus sienos, t.y. skirtingų šalių (Latvijos ir Lietuvos) verslo atstovai ir dėstytojai dalinosi savo veiklos patirtimi, numatė verslo partnerystės bei įvairiapusių mainų galimybes, vykdant projekto veiklas, susijusias su probleminio mokymo taikymu Antrosios dėstytojų ir verslo atstovų tolesnės partnerystės kūrybinės dirbtuvės vyks Šiauliuose, Šiaurės Lietuvos kolegijoje 2019 m. kovo 7-8 d.