Igniaus Kašinsko fotografijos paroda - Stebuklingi žmonės | Šiaurės Lietuvos kolegija

Igniaus Kašinsko fotografijos paroda - Stebuklingi žmonės

2018-10-29

Spalio 24 dieną – pristatyta Igniaus Kašinsko fotografijos paroda - Stebuklingi žmonės. Pavadinimas išduoda, kad kiekviena nuotrauka turi truputi magiškų, stebuklingų ir intriguojančių prieskonių. Tai merginų portretai, kuriuose ypatingai daug dėmesio yra skirta įvaizdžiui sukurti. Specialus apšvietimas, grimas, šukuosenos ir beprotiškai ilgi nagai. Šio projekto sumanytoja – Renata Gricienė. Renginio atidarymui buvo sukurta 3D mapping projekcijų instaliacija.
Tai pat parodos metu buvo oficialiai atidaryta ir Studio Ignius foto studija. Surinkusieji turėjo puikią galimybę apžiūrėti ne tik nuotraukas bet ir žvilgtelėti kokioje aplinkoje ir kur dirba fotografas.
Paroda organizuota įgyvendinant Šiaulių miesto pietinės teritorijos bendruomenių ir NVO projektą „Jungtinės NVO ir bendruomenių iniciatyvos klestinčios visuomenės link“. Parodos organizatoriai – Šiaurės Lietuvos kolegija ir Šiaulių miesto savivaldybė. Finansavimo šaltinis – Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Alt
 
Alt