Atsiliepimai apie Šiaulių Šiaurės Lietuvos kolegiją
Alt

Kolegijoje jaučiausi laisvas, nesuvaržytas, nebuvo kažkokių biurokratinių rėmų, buvo malonu studijuoti. Baigęs studijas sukūriau savo verslą, todėl užtikrintai galiu pasakyti, kad gautų žinių pakanka norint tapti geru specialistu ar verslininku.

Aurimas Skopas
Alt

Čia, iš pirmo žvilgsnio, keisčiausios idėjos yra palaikomos kolegijos direktoriaus ir administracijos. Dėka suteiktos paramos ir paskatinimo, įgyto tvirto teorinio ir praktinio pagrindo, šiandien galiu pasidžiaugti įkūrusi savo verslą.   

Judita Skopienė
Alt

Džiaugiuosi, jog Kolegija turi tiek daug gerų specialistų, kurie "sausą" teoriją pavertė įdomiomis paskaitomis -pripildytomis praktikos pavyzdžiais ir aktualia teorija. Malonu studijuoti ten, kur studentas - dėstytojams būsimas kolega, o ne "žalias" studentas, kuris nieko nežino ir nieko vertas.

Romualda Barzdžiuvienė
Alt

Įvairiapusis ugdymas visus studijų metus padėjo įgyti profesinius, asmeninius įgūdžius, praktiškai pritaikomus įvairiose gyvenimo situacijose. Užimtumas ne tik studijų metu, bet ir po paskaitų ŠLK krepšinio komandoje, dalyvavimas įvairiuose projektuose, studentų atstovybės rengti renginiai prisimenami su šilčiausiomis emocijomis.

Saulius Bielskis
Alt

Pasirinkti Šiaurės Lietuvos kolegiją įtakojo noras kažko siekti ir gyvenimą kurti Šiauliuose. Šiltas administracijos darbuotojų priėmimas, sunkus dėstytojų darbas bei šaunūs kolegos aplink neleido sėdėti vietoje, o tik motyvas siekti savo užsibrėžtų tikslų. Įdomios studijos, krepšinio komandos kapitono vieta, tarptautinė patirtis ir iki šiol likę tikri draugai. Tai vieta, kur norisi grįžti puodeliui kavos.

Martynas Žalys
Alt

Dėka jaukios aplinkos ir nuoširdžių administracijos darbuotojų, niekada nepristigo motyvacijos veikti bei kurti, būti ne eiliniu studentu. Per trejus studijų metus, neabejotinai, iš čia pasiėmiau visus 110% įgūdžių, žinių bei tarptautinės patirties, taip pat ir užkurtą varikliuką, kuris vis veda pirmyn. Studijas Šiaurės Lietuvos kolegijoje prisimenu kaip kelionę, nuo kurios prasidėjo nesibaigiančių nuotykių maratonas!

Greta Suslavičiūtė