Šiaulių Šiaurės Lietuvos kolegijos bibliotekos katalogai

Alt

Elektroninis ALEPH katalogas – tai akademinių bibliotekų bibliotekinė informacijos sistema (arba elektroninis katalogas), kurioje galima atlikti leidinių paiešką Šiaurės Lietuvos kolegijos bibliotekoje ir kitų Lietuvos kolegijų bibliotekose. Vykdant paiešką, iš bibliotekų sąrašo reikia pasirinkti "Šiaurės Lietuvos kolegijos biblioteka".


Alt

Lietuvos virtuali biblioteka – tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Šiaurės Lietuvos kolegijos bibliotekos ištekliuose, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje (eLABa), prenumeruojamose duomenų bazėse, atviros prieigos elektroniniuose ištekliuose.


Alt

Lietuvos akademinė e. biblioteka eLABa – tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinėse bibliotekose, jų prenumeruojamose duomenų bazėse, kitose duomenų bazėse, atviros prieigos talpyklose ir archyvuose.

Bibliotekų ištekliai: knygos, straipsniai ir kiti dokumentai, saugomi Lietuvos universitetų, kolegijų, mokslo institutų ir jų padalinių bibliotekose, jų kuriamose duomenų bazėse, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje eLABa. Kiti ištekliai: straipsniai, knygos ir kiti dokumentai įvairiose pasaulio bibliotekose ir duomenų bazėse.Alt

Užsienio bibliotekų katalogas http://www.libdex.com/. Galima pasaulio bibliotekų ir katalogų paieška ir peržiūra.


Alt

Užsienio bibliotekų katalogas http://www.librarytechnology.org/libwebcats/. Galima pasaulio bibliotekų ir katalogų paieška ir peržiūra.


Alt

Informacija apie e. bibliotekas ir e. katalogus
Kaunos technologijos universitetos prieigos.


Alt

Lietuvos elektroninės tezės ir disertacijos (Lietuvos magistrantūros studentų baigiamųjų darbų, daktaro disertacijų ir jų santraukų elektroninių dokumentų informacinė sistema)


Alt

http://openlibrary.org/  (liet. Atvira biblioteka)

Žymiojo Interneto archyvo, pradėto kurti dar 1996 m., komandos projektas. Ji gyvuoja tik tris metus (pradžia  – 2007 m.), bet jau teikia prieigą prie maždaug 23 mln. bibliografinių įrašų ir 1,7 mln. skaitmenintų/skaitmeninių leidinių pavadinimų. Open Library pasitelkia viki svetainių technologiją, taigi, pildyti šį elektroninio katalogo ir skaitmeninės bibliotekos hibridą gali kiekvienas panorėjęs interneto vartotojas. Be to, galima naudotis virtualiu skaitymo įrankiu.


Alt

Eur-Lex duomenų bazė – Europos Sąjungos teisės aktai. Duomenų bazė atnaujinama kasdien.Alt

E periodika - Lietuvos elektroninė periodika.


Alt

ArXiv - atvirosios prieigos talpykla. Atvirosios prieigos teminė talpykla, skirta fizikos, matematikos, kompiuterių mokslams, kiekybinei biologijai, finansams ir statistikai.


Alt

Co-Action Publishing - atvirosios prieigos elektroninių žurnalų rinkinys. Tarptautinis mokslinių atvirosios prieigos žurnalų ir knygų sąrašas. (Etnologija, filologija, filosofija, istorija, medicina, menas, politologija, sociologija.