Šiaurės Lietuvos kolegijos ištęstinės studijos

Čia pateikiama Šiaurės Lietuvos kolegijos bendra informacija studentams apie Ištęstines studijas:  paskaitų tvarkaraštis, perlaikymai, prisijungimo instrukcijos, informacija apie baigiamųjų darbų ir kursinių darbų rengimą.

2017 m. liepos 17 d. Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrės įsakymu Nr. V-577 patenkintas Šiaurės Lietuvos kolegijos prašymas ir leista aukštojo mokslo studijas Kolegijoje vykdyti iki 2020 m. liepos 1 d. Iki nurodyto termino Kolegija vykdys Teisės studijų programą, užtikrins tinkamas sąlygas įgyti profesinio bakalauro laipsnį ir gauti aukštojo mokslo diplomą.


ŠIAURĖS LIETUVOS KOLEGIJOS IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ KALENDORIUS 2019-2020 M.M. (PIRMASIS STUDIJŲ PUSMETIS)

PRISIJUNGIMO INSTRUKCIJOS

IV KURSO IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ BAIGIAMŲJŲ DARBŲ RENGIMO GRAFIKAS

Baigiamojo darbo rekomenduojamos temos, vadovų sąrašai, laikaraščių ir kt. dokumentų pavyzdžiai.
IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ STUDENTŲ BAIGIAMOSIOS PRAKTIKOS GRAFIKAS 2019-2020 M.M.

Karjera.lt informacinė sistema

Prašome studentus registruotis KARJEROS VALDYMO INFORMACINĖJE SISTEMOJE  - KARJERA.LT

Kas tai? Tai nacionalinė karjeros valdymo informacinė sistema, skirta padėti aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams pasirengti sklandesniam integravimuisi į darbo rinką ir sudaryti galimybes aukštosioms mokykloms vykdyti absolventų karjeros stebėseną.

Karjera.lt sistemoje atrasi daugybę naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – viską, ko reikia Tavo sėkmingai karjerai! Čia gali kurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistais ir dar daugiau!

Prisijunk ir naudokis!

Prisijungti galima per portalą „El. valdžios vartai“ (plačiau – prisijungimo instrukcijoje), tam reikalinga identifikacija per „e-bankininkystę“ (lengviausia registracija) arba turintys mobilųjį parašą gali tai padaryti per savo telekomunikacijų tiekėją.  Užtikriname, jog prisijungimas yra saugus, naudojamas tik identifikacijai ir atpažinimui, jog priklausote savo aukštajai mokyklai.

Studentus prašome registruotis Karjera.lt svetainėje. Prisijungimo instrukciją rasite >>>


Kontaktinis asmuo

AUDRONĖ RIMKEVIČIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai
Mob. 8 699 21 801
El. p. rimkeviciene.audrone@slk.lt