Šiaurės Lietuvos kolegijos ištęstinės studijos

Čia pateikiama Šiaurės Lietuvos kolegijos bendra informacija studentams apie Ištęstines studijas:  paskaitų tvarkaraštis, perlaikymai, prisijungimo instrukcijos, informacija apie baigiamųjų darbų ir kursinių darbų rengimą.


Paskaitų tvarkaraštis 2017 m. spalio 20-21 d.

2017 - 2018 m. m. studijų grafikas

Ištęstinių studijų studentų praktikų atlikimo ir gynimo laikas 2017-2018 m. m.

PRISIJUNGIMO INSTRUKCIJOS

III kurso ištęstinių studijų kursinių darbų rengimo grafikas VVi 15, Ti 15 studijų programų studentams.

IV kurso ištęstinių studijų baigiamųjų darbų rengimo grafikas RVVi 14, VVi 14, Ti 14, MTi 13*, KTAi 13* studijų programų studentams.

*studijų programos studentams, kuriems Baigiamojo darbo viešas gynimas buvo atidėtas kitiems mokslo metams, galioja IV kurso ištęstinių studijų Baigiamųjų darbų rengimo grafike numatyti terminai.

Baigiamųjų darbų vadovų sąrašas 2017-2018 m.

Baigiamųjų darbų rekomenduojamos temos VVi 14, Ti 14, RVVi 14 studijų programų studentams.

BD Katedrinių ir Viešųjų gynimų datos 2016-2017 m.

Karjera.lt informacinė sistema

Prašome studentus registruotis KARJEROS VALDYMO INFORMACINĖJE SISTEMOJE  - KARJERA.LT

Kas tai? Tai nacionalinė karjeros valdymo informacinė sistema, skirta padėti aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams pasirengti sklandesniam integravimuisi į darbo rinką ir sudaryti galimybes aukštosioms mokykloms vykdyti absolventų karjeros stebėseną.

Karjera.lt sistemoje atrasi daugybę naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – viską, ko reikia Tavo sėkmingai karjerai! Čia gali kurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistais ir dar daugiau!

Prisijunk ir naudokis!

Prisijungti galima per portalą „El. valdžios vartai“ (plačiau – prisijungimo instrukcijoje), tam reikalinga identifikacija per „e-bankininkystę“ (lengviausia registracija) arba turintys mobilųjį parašą gali tai padaryti per savo telekomunikacijų tiekėją.  Užtikriname, jog prisijungimas yra saugus, naudojamas tik identifikacijai ir atpažinimui, jog priklausote savo aukštajai mokyklai.

Studentus prašome registruotis Karjera.lt svetainėje. Prisijungimo instrukciją rasite >>>


Kontaktinis asmuo

AUDRONĖ RIMKEVIČIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai
Tel. (8 41) 525 100
Mob. 8 699 21 801
El. p. rimkeviciene.audrone@slk.lt