Šiaurės Lietuvos kolegijos ištęstinės studijos

Čia pateikiama Šiaurės Lietuvos kolegijos bendra informacija studentams apie Ištęstines studijas:  paskaitų tvarkaraštis, perlaikymai, prisijungimo instrukcijos, informacija apie baigiamųjų darbų ir kursinių darbų rengimą.


ŠIAURĖS LIETUVOS KOLEGIJOS IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ KALENDORIUS 2018-2019 M.M. (PIRMASIS STUDIJŲ PUSMETIS)

PRISIJUNGIMO INSTRUKCIJOS

IV KURSO IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ BAIGIAMŲJŲ DARBŲ RENGIMO GRAFIKAS Teisės (Ti 15), Verslo vadybos (VVi 15), Renginių verslo vadybos (RVVi 14), Multimedijos ir interneto technologijos (MTi 13), Kompiuterių tinklų administravimo (KTAi 13) studijų programų studentams

III KURSO IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ KURSINIŲ DARBŲ RENGIMO GRAFIKAS Verslo vadybos (VVi 16) studijų programos studentams

IŠTĘSTINIŲ STUDIJŲ STUDENTŲ PROFESINĖS VEIKLOS PRAKTIKŲ GRAFIKAS 2018-2019 M.M.
Baigiamojo darbo rekomenduojamos temos, vadovų sąrašai, laikaraščių ir kt. dokumentų pavyzdžiai.

Karjera.lt informacinė sistema

Prašome studentus registruotis KARJEROS VALDYMO INFORMACINĖJE SISTEMOJE  - KARJERA.LT

Kas tai? Tai nacionalinė karjeros valdymo informacinė sistema, skirta padėti aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams pasirengti sklandesniam integravimuisi į darbo rinką ir sudaryti galimybes aukštosioms mokykloms vykdyti absolventų karjeros stebėseną.

Karjera.lt sistemoje atrasi daugybę naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – viską, ko reikia Tavo sėkmingai karjerai! Čia gali kurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistais ir dar daugiau!

Prisijunk ir naudokis!

Prisijungti galima per portalą „El. valdžios vartai“ (plačiau – prisijungimo instrukcijoje), tam reikalinga identifikacija per „e-bankininkystę“ (lengviausia registracija) arba turintys mobilųjį parašą gali tai padaryti per savo telekomunikacijų tiekėją.  Užtikriname, jog prisijungimas yra saugus, naudojamas tik identifikacijai ir atpažinimui, jog priklausote savo aukštajai mokyklai.

Studentus prašome registruotis Karjera.lt svetainėje. Prisijungimo instrukciją rasite >>>


Kontaktinis asmuo

AUDRONĖ RIMKEVIČIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai
Tel. (8 41) 525 100
Mob. 8 699 21 801
El. p. rimkeviciene.audrone@slk.lt