Bendruomeniniai šeimos namai | Šiaurės Lietuvos kolegija

Alt

Šiaulių miesto bendruomeniniai šeimos namai kviečia įsitraukti į vykdomas veiklas kiekvieną, besirūpinantį savo šeimos savijauta, emocine atmosfera ir santykių gerove. Šeima reiškia aukojimąsį, atleidimą, kantrybę, savitarpio pagalbą, pagarbą. Padėsime Jums geriau suvokti, kaip to pasiekti, tobulinti tėvystės įgūdžius, sutelkti šeimos narių pastangas, įveikiant gyvenimiškas kliūtis.

Alt

Bendruomeninių šeimos namų dalyvių atsiliepimai

Labai ačiū už pozityvios tėvystės kursus. Buvo įdomu, naudinga ir smagu sutikti naujų žmonių su savomis patirtimis, iš kurių galima ir vėl kažko išmokti... Labai šauni mūsų vadovė psichologė Vaida. Ačiū jai už visada gerą nuotaiką ir trykštantį energingumą. Labai šiltas ir malonus žmogus. Ačiū, kad organizuojate tokius kursus, jie tikrai reikalingi tik daugiau reklamos, kad kuo didesnė žmonių grupė apie tai sužinotų...

2017 m. spalis

Pozityvios tėvystės mokymų dalyvė
Lina Šaltmerienė

Ačiū Jums už galimybę tobulėti, semtis žinių ir sutikti gerų žmonių. Šie kursai tikrai atnešė daug gerų emocijų. Dėkoju puikiai pozityvios tėvystės kurso vadovei, psichologei Vaidai Šarauskienei už nuoširdumą, atvirumą.

2017 m. spalis

Pozityvios tėvystės mokymų dalyvė
Evelina Radžiuvienė

Neturėki ginklo ar skydo, turėki knygą. Žodis yra stiprus. Net vienas...
O ką daryti tuomet, kai to žodžio nerandi knygoje ir šitaip trūksta, kad tave išgirstų, pajustų, pabūtų kartu?
Šiltas bendravimas su puikia lektore Elmyra Damonskiene,  pokalbiai su seminaro dalyviais, pasidalinimas patirtimi, nuoširdi projekto koordinatorės Editos Jatkauskienės šypsena - šie susitikimai bendruomeniniuose šeimos namuose gali pakeisti dienos ir nakties kryptį, padaryti gyvenimą spalvingesnį, šviesesnį.
Širdingai dėkoju, linkiu auginti, skleisti gerą žodį bei padėti visiems kartu kurti gražesnį pasaulį.

2017 m. spalis

Asta Abukaitienė
Alt

2017 m. spalis

Seminaro 'Jausmų galia' dalyvių grupė

Noriu Jums padėkoti už labai gerai suorganizuotą seminarą, už dėstytojos išmintį, už praktines užduotėles, kurios verčia susimąstyti, kad galbūt ne tokiomis spalvomis kartais spalviname rytojų!

2017 m. spalis

Inga Vosyliūtė

Alt

Kontaktinis asmuo

EDITA JATKAUSKIENĖ
 Projekto koordinatorė
Tel. (8 41) 525 100
Mob. 8 673 32 642
El. p. jatkauskiene.edita@slk.lt

Alt