3D Spausdinimo projektas | Šiaurės Lietuvos kolegija

3D SPAUSDINIMO MOKYMAI SKATINANT ES INOVACIJAS IR KŪRYBIŠKUMĄ

 

 

Alt

Apie projektą

Projektu siekiama suteikti žmonėms galimybę tobulinti savo įgūdžius 3D spausdinimo srityje bei įgyti žinias, kurios leistų darbuotojams, verslininkams, mokytojams, tarpininkams ir pan. aktyviai veikti šioje srityje. Jis skirtas organizacijoms, įmonėms ir asmenims, besidomintiems kaip naudotis arba kaip padėti kitiems naudotis 3D spausdinimo revoliucija įvairiose srityse: švietime, pramonėje, mene, versle, tarpininkavime, teisėje, politikoje, finansuose ir kt. Partneriai sukurs 3D spausdinimo kurso programą kartu su mokomąja medžiaga, gaires lektoriams ir e-mokymosi aplinką. Tai bus pateikta 6-iomis kalbomis (anglų, ispanų, italų, lenkų, rumunų, lietuvių), nemokama ir visiems prieinama.


Pagrindinis projekto tikslas – didinti studentų, jaunimo ir suaugusiųjų įgūdžius 3D spausdinimo srityje Rumunijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Italijoje, Lietuvoje ir Maltoje. Norėdami įgyvendinti šį tikslą, projekto partneriai sutarė pasiekti šiuos rezultatus:

  • GAIRĖS IR KONKREČIŲ PAVYZDŽIŲ ANALIZĖ.Parengti gaires, susijusias su 3D spausdinimo naudojimu profesinio švietimo ir mokymo srityje ir išnagrinėti keletą konkrečių pavyzdžių
  • 3D SPAUSDINIMO KURSO PROGRAMA. Sukurti atitinkamą mokymo programą, skirtą 3D spausdinimo kursui
  • 3D SPAUSDINIMO MOKOMOJI MEDŽIAGA. Sukurti 3D spausdinimo mokomąją medžiagą pagal sukurtą programą
  • GAIRĖS LEKTORIAMS. Sukurti gaires 3D spausdinimo lektoriams
  • E-MOKYMO(SI) APLINKA. Sukurti e-mokymo(si) aplinką pagal 3D spausdinimo kursą

 

Ludor Engineering (Iasi, Romunija)
CAMIS Center (Bukareštas, Rumunija)
Centro de Formación Somorrostro (Muskiz, Ispanija)
Danmar Computers (Rzeszow, Lenkija)
MECB Ltd (Iklin, Malta)
Viešoji įstaiga „Informacinių technologijų institutas“ (ITI) (Kaunas, Lietuva)
Liceul Teoretic de Informatica „Grigore Moisil“ (Iasi, Rumunija)
GoDesk (Potenza, Italija)
Šiaurės Lietuvos kolegija (Šiauliai, Lietuva)

PRADĖTAS VYKDYTI NAUJAS ERASMUS+ PROGRAMOS 3D SPAUSDINIMO PROJEKTAS

Šiaurės Lietuvos kolegijos Tarptautinių ryšių ir projektų skyriaus vadovė Rasa Lopetaitė ir Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Emilija Čeponė dalyvavo projekto 3DP pirmajame susitikime Maltoje. Susitikimo metu buvo aptartas projekto vykdymo planas, pagrindinės partnerių atsakomybės ir pareigos.

Projekto parnerių konsorciumą sudaro organizacijos iš Maltos, Lenkijos,  Rumunijos, Italijos, Ispanijos ir Lietuvos.  2018m. projekto metu parengtą 3 D spausdinimo nuotolinio mokymo programą jau galės išbandyti, įvertinti ir pateikti pastabas ir Šiaurės Lietuvos kolegijos studentai.